MLG0603P43NHTD25
MFR.Part #
MLG0603P43NHTD25
JLCPCB Part #
C404593
Description
1.61Ω 1.6GHz 10@300MHz 110mA 43nH AEC-Q200 Multilayer inductor ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS