B41689K8138Q001
MFR.Part #
B41689K8138Q001
JLCPCB Part #
C3308596
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 1300uF 162mΩ@100Hz 63V 9.8A@10kHz Plugin,D21xL49mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS