SPM3015T-2R2M
MFR.Part #
SPM3015T-2R2M
JLCPCB Part #
C6230335
Package
SMD,3.2x3mm
Description
2.2uH 2.6A 3A 97.4mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS