B43642F2158M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43642F2158M000
JLCPCB Part #
C3724271
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 250V 3.78A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 42mm 85mΩ ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS