B43644B9567M000
MFR.Part #
B43644B9567M000
JLCPCB Part #
C1498095
Package
Plugin,D35xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 170mΩ@100Hz 2.2A@100Hz 35mm 400V 42mm 5000hrs@105℃ 560uF ±20% 插件,D35xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS