B43642F2128M000
MFR.Part #
B43642F2128M000
JLCPCB Part #
C3725328
Package
Plugin,D35xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1200uF 250V 3.26A@100Hz 3000hrs@105℃ 35mm 37mm ±20% 插件,D35xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS