B32653A6684J000
MFR.Part #
B32653A6684J000
JLCPCB Part #
C6748573
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 680nF ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS