B32683A6473J000
MFR.Part #
B32683A6473J000
JLCPCB Part #
C3788082
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 47nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS