B43505A2477M67
MFR.Part #
B43505A2477M67
JLCPCB Part #
C1607137
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
250V 30mm 35mm 470uF ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS