ACM2520-451-2P-T002
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACM2520-451-2P-T002
Description
-40℃~+85℃ 2 20V 350mA 400mΩ 450Ω@100MHz - Common Mode Filters ROHS