B43642E2228M007
MFR.Part #
B43642E2228M007
JLCPCB Part #
C1612057
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2200uF 250V 3000hrs@105℃ 35mm 5.04A@100Hz 60mΩ ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS