B78148S1123J000
MFR.Part #
B78148S1123J000
JLCPCB Part #
C17457149
Package
Plugin,D4xL9.2mm
Description
12uH 30MHz 550mΩ 650mA 70@2.52MHz ±5% 插件,D4xL9.2mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS