B43504A9227M80
MFR.Part #
B43504A9227M80
JLCPCB Part #
C1606598
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
220uF 25mm 400V 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS