B43504A9277M80
MFR.Part #
B43504A9277M80
JLCPCB Part #
C1608436
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
25mm 270uF 400V 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS