380LX822M050J452
MFR.Part #
380LX822M050J452
JLCPCB Part #
C5893252
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 25mm 3000hrs@85℃ 4.4A@120Hz 40mΩ@120Hz 45mm 50V 8200uF ±20% Plugin,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS