B43858C4475M000
MFR.Part #
B43858C4475M000
JLCPCB Part #
C5113309
Package
Plugin,D10xL17mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 17mm 180mA@100kHz 350V 4.7uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS