VLS4020CX-3R3M-H
MFR.Part #
VLS4020CX-3R3M-H
JLCPCB Part #
C6745793
Package
1616
Description
2.4A 2.55A 3.3uH 96mΩ AEC-Q200 ±20% 1616 Power Inductors ROHS