MAL205059681E3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
MAL205059681E3
JLCPCB Part #
C5115628
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-10%~+30% -40℃~+85℃ 1.9A@100Hz 100V 116mΩ 12.5mm 15000hrs@85℃ 25mm 45mm 680uF 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS