B43231A9567M000
MFR.Part #
B43231A9567M000
JLCPCB Part #
C5594125
Package
Plugin,D35xL47mm
Description
-25℃~+85℃ 10mm 2.73A@120Hz 2000hrs@85℃ 35mm 400V 47mm 560uF ±20% 插件,D35xL47mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS