B32926C3335M000
MFR.Part #
B32926C3335M000
JLCPCB Part #
C3300390
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 305V X2 ±20% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS