B43252A9567M000
MFR.Part #
B43252A9567M000
JLCPCB Part #
C1499112
Package
Plugin,D35xL52mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.06A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 52mm 560uF ±20% 插件,D35xL52mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS