B32642B0183J
MFR.Part #
B32642B0183J
JLCPCB Part #
C3786570
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 18nF 600V、1kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS