TMPC 1265HPV-3R3MG-D
MFR.Part #
TMPC 1265HPV-3R3MG-D
JLCPCB Part #
C17511802
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
18A 3.3uH 30A 6.8Ω AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS