TMPA 1004S-8R2MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 1004S-8R2MN-D
JLCPCB Part #
C17518733
Package
SMD,11x10mm
Description
6.5A 6.8mΩ 8.2uH 8.5A SMD,11x10mm Power Inductors ROHS