TMPC 1265HPV-330MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 1265HPV-330MG-D
JLCPCB Part #
C17371082
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
11A 33uH 8.2mΩ 8A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS