TMPC 1205HPV-100MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 1205HPV-100MG-D
JLCPCB Part #
C17291949
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10uH 16A 25.5Ω 9A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS