SRP1245A-8R2M
MFR.Part #
SRP1245A-8R2M
JLCPCB Part #
C2047609
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
16.8mΩ 18A 8.2uH 9.5A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS