TMPC 1205HPV-220MG-D
MFR.Part #
TMPC 1205HPV-220MG-D
JLCPCB Part #
C17220592
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
10A 22uH 58Ω 6.5A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS