TMPA 1707SP-1R0MN-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPA 1707SP-1R0MN-D
JLCPCB Part #
C17654308
Package
SMD,17.8x16.9mm
Description
1.3mΩ 1uH 46A 50A ±20% SMD,17.8x16.9mm Power Inductors ROHS