TMPC 0603HV-3R3MG-D
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPC 0603HV-3R3MG-D
JLCPCB Part #
C17258721
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
13.5A 3.3uH 30mΩ 6A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS