TMPC 1205HPV-1R0MG-D
MFR.Part #
TMPC 1205HPV-1R0MG-D
JLCPCB Part #
C17650371
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
1uH 2.5mΩ 29A 50A AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS