TMPC0603HV-1R0MG-D
MFR.Part #
TMPC0603HV-1R0MG-D
JLCPCB Part #
C412286
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
10mΩ 11A 1uH 22A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS