FCM1608CF-601T01
MFR.Part #
FCM1608CF-601T01
JLCPCB Part #
C155061
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2Ω 150mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS