HPC 252010BMV-1R0M
MFR.Part #
HPC 252010BMV-1R0M
JLCPCB Part #
C17659970
Description
1uH 2.3A 2.4A 72mΩ AEC-Q200 ±20% 1008 Power Inductors ROHS