HPC 8040NC-1R4M
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
HPC 8040NC-1R4M
JLCPCB Part #
C17661398
Package
3131
Description
1.4uH 10mΩ 11.8A 8.2A ±20% 3131 Power Inductors ROHS