HPC8040NF-330M
MFR.Part #
HPC8040NF-330M
JLCPCB Part #
C357084
Package
SMD,8x8mm
Description
100mΩ 2.1A 2.1A 33uH ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS