HPC6045NF-150M
MFR.Part #
HPC6045NF-150M
JLCPCB Part #
C193822
Package
SMD,6x6mm
Description
15uH 2.2A 3.3A 71mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS