HPC3012TF-100M
MFR.Part #
HPC3012TF-100M
JLCPCB Part #
C155116
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 294mΩ 760mA 900mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS