TMPC0518HP-1R5MG-D
MFR.Part #
TMPC0518HP-1R5MG-D
JLCPCB Part #
C357186
Package
SMD,5.7x5.2mm
Description
1.5uH 26mΩ 6A 9A ±20% SMD,5.7x5.2mm Power Inductors ROHS