TMPF 0605A-1R2MN-ABD
Extended
Manufacturer
TAI-TECH
MFR.Part #
TMPF 0605A-1R2MN-ABD
JLCPCB Part #
C17699558
Package
0605
Description
1.2uH 14A 22A 5.83mΩ ±20% 0605 Power Inductors ROHS