TMPA0605S-4R7MN-D
MFR.Part #
TMPA0605S-4R7MN-D
JLCPCB Part #
C357106
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
20.8mΩ 4.7uH 7.5A 8.8A ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS