SK400M150G16PC97S00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SK400M150G16PC97S00R
JLCPCB Part #
C20598574
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15uF 165mA@100kHz 16mm 2000hrs@105℃ 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS