CK050M100E5APKKKV00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CK050M100E5APKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935113
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 10uF 2000hrs@105℃ 35mA@120Hz 5.4mm 50V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS