CK035M221G10PE50V00A
MFR.Part #
CK035M221G10PE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 675mA@10kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS