HG050M4R7D11P899P25R
MFR.Part #
HG050M4R7D11P899P25R
JLCPCB Part #
C916224
Description
-40℃~+105℃ 11mm 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS