HG050M220D11PKKKSOOR
MFR.Part #
HG050M220D11PKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707898
Description
-40℃~+105℃ 11mm 22uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS