SVB025M331GABPE50V00A
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
SVB025M331GABPE50V00A
Description
-55℃~+125℃ 10.5mm 10mm 25V 2A@100kHz 330uF 4000hrs@125℃ ±20% - Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS