HA400M100G16PKKKSOOR
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
HA400M100G16PKKKSOOR
JLCPCB Part #
C707914
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 16mm 400V ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS