CD016M100C5APE50V00A
MFR.Part #
CD016M100C5APE50V00A
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10uF 16V 30mA@100kHz 4mm 5.4mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS