CK025M101E7DPKKKV00R
Extended
Manufacturer
Su'scon
MFR.Part #
CK025M101E7DPKKKV00R
JLCPCB Part #
C2935124
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-55℃~+105℃ 100mA@120Hz 100uF 2000hrs@105℃ 25V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS